Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
O nás

Tuto webovou stránku jsme vytvořily pomoci enciklopedie a redakčního psa Sarah.   

  

 

 

V neposlední řadě jsme tu my dva.    

 

 

Naše redakční skupina se skládá z : Jakuba Macha, Báry Delmarové, psa Sarah (keramická fenka) encyklopedie.

         

Já jsem žákem 9 A. na škole Moravské. Je mi 14 let. Moje záliby jsou: Plavání, Keramika, Angličtina, také mezi mé záliby patří zvířata, doma mám 2 želvy, Jůlinku a Žuliána, 101 ryb (jména nebudu zveřejňovat) a černého kocoura Fantomase a také dvá krasné pískomyli (1 ma zbarvení černo bílé a 2 má pískově žlutou barvu), jména jeste nemají.Teď mi taky přibil přírustek-žíhaný vipet s PP,Da Brava Hero. Mám jednoho bratra, který má 16 let. Závidím Baře tolik zvířat bo mám alergii.   

   

Bára je žakyní 9 A. na škole Moravské. Je jí 14 let. Její záliby jsou: zvířata, zvířata a ješťe jednou zvířata, čtení a kreslení. Doma měla 1 želvu Kláru, ta jí na zahradě utekla, druhá želva Kleo ji umřela a těď, a ted jsem dostala Kláru 2,

 

 

Sarah má 1 rok a je to maltezák. Má bílo černou srst a ružový jazýček. Má pořát otevřenou tlamu. Už 1 rok je ve své strnulé pozici a vůbec se nehýbe. Stavbu těla má ze sádry a to docela pevné. To se hodí, protože nemusíme utrácet za žrádlo. Jenom lidé se na nás divně dívají, když sní jdeme ven a ona vůbec nechodí a my jí taháme po zemi.Taky ho docela často koupene,ale vždycky se do něj dostane voda.                               

                                                          

Encyklopedie má už 3 roky. Má pevnou modrou vazbu. Jsou v ní také dravci, takže si dáváme pozor na prsty. Proto tu máme Sarah. Ta na ní vždycky sedne a enciklopedie se ani nehne. Skrývá se vní 2000 zvířat a tak se nikdy nedivíme, že v ní chybí stránky.             

: Sarah 

       
 

    

 

:Julinka a Žulián    

                        

   

 :Ryby               

     

 

:Fantomas         

  

 

 

:Kleo   

  


Klára 2

 


  

  Da Brava Hero    

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek